Konut kredisinde kredi pazarı lideri olan Garanti Bankası kredi kullanmak için en uygun adreslerden biri. Garanti kredi faiz oranları ile kredi hesaplama yapmak istediğinizde bu iş için özel olarak ayarlanmış kredi hesap makinelerine ihtiyaç duyarsınız.

Aşağıda da listelediğimiz Garanti kredi faiz oranları ile kredi hesaplaması yapmak istediğinizde Garanti'nin sitesine gidebilirsiniz. Ancak sizin de tahmin ettiğiniz gibi Garanti de diğer bankalarla benzer şekilde faiz indirimi yapabiliyor. Bu durumda Garanti'nin sitesindeki kredi hesap makineleri işlevsiz olacağına göre nasıl kredi hesaplaması yapacaksınız?

Bankaların kendi kredi hesaplama makinelerini kullanmak istediğinizde faiz oranı girebileceğiniz bir alan göremezsiniz. Daha esnek kredi hesaplaması yapabilmek için kredi faiz oranını girebileceğiniz kredi hesaplama araçlarını tercih etmeniz yerinde bir seçim olur.

Garanti kredi hesaplama için faiz oranlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Garanti konut kredisi faiz oranları
3-36 arası aylarda %0,92 faiz oranı
37-60 arası aylarda %0,95 faiz oranı
61-120 arası aylarda %1,05 faiz oranı
120-240 arası aylarda %1,14 faiz oranı

Garanti ihtiyaç kredisi/tüketici kredisi/bireysel kredi faiz oranları
Tüm vadelerde %1,59 faizle

Garanti taşıt kredisi/araç kredisi faiz oranları
0 km (bankadan kaskolu) – %1,29 faiz oranı
0 km (dışardan kaskolu) – %1,34 faiz oranı
2. el (bankadan kaskolu) – %1,29 faiz oranı
2. el (dışardan kaskolu) – %1,34 faiz oranı


Yukarıda listelenen Gaaranti kredi faiz oranları Garanti Bankası tarafından güncellenebilir. Güncel faiz oranları için sitemizden en son yazılarımızı izleyebileceğiniz gibi Garanti'nin sitesinden de araştırabilirsiniz.

Garanti kredi faiz oranlarını hesaplayacağınız kredi hesap makineleri, kredi hesaplama yapmanız için her zaman yakınınızda durmalı. Diğer bankaların kredi faiz oranı hesaplarını da yapabilmenizi sağlayan bir kredi hesaplama programı çok işinize yarayacaktır.
 


12/28/2010 00:33


I will not abandon you*_*

Reply
06/28/2012 01:15

Your article is very interesting and humorous. From your article, I can see the true meaning of the word happy. This article, I believe many people are helpful. Very fortunate to share this article to your. Look forward to your updates.

ReplyLeave a Reply.